Schoolleiding

De schoolleiding van het DevelsteinCollege bestaat uit een rector, een vestigingsdirecteur en twee conrectoren.

Rector

M.C. den Haan (mdhaan@develsteincollege.nl)

DevelsteinCollege, vestiging Loket

vmbo-k, vmbo-b en lwoo
directeur: E.M. van Beelen

DevelsteinCollege, vestiging Develsingel

sector 1 - gymnasium 1, atheneum 1, havo 1 en vmbo-t 1-4
conrector: M.L. van Riet (mvriet@develsteincollege.nl)

sector 2 - gymnasium 2 t/m 6, atheneum 2 t/m 6 en havo 2 t/m 5
conrector: R.L. Vlak (rvlak@develsteincollege.nl)

Teamleiders

teamleider vmbo-t 1 en 2V. de Visservdvisser@develsteincollege.nl
teamleider vmbo-t 3 en 4S.T. Frankensfranken@develsteincollege.nl
teamleider vwo 1 en havo 1A. Kroezemannakroezemann@develsteincollege.nl
teamleider havo 2 en 3M.C.C. Blijlevencblijleven@develsteincollege.nl
teamleider havo 4 en 5G. Vonkgvonk@develsteincollege.nl
teamleider vwo 2 en 3C. Meijerscmeyers@develsteincollege.nl
teamleider vwo 4,5 en 6A. Bijleveldabijleveld@develsteincollege.nl

Stichting en bestuur

Het DevelsteinCollege maakt deel uit van de Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Zwijndrechtse Waard.
De stichting heeft als grondslag de Bijbel. Het DevelsteinCollege verzorgt onderwijs vanuit deze inspiratie.

Contact met het bureau van de Stichting SCVOZW via de afdeling Secretariaat & Beleid:
Postbus 377, 3330 AJ Zwijndrecht, tel. (078) 619 45 66.
E-mail: secretariaat@develsteincollege.nl.

Bestuur

De bestuurssamenstelling 2018-2019 is als volgt:

De heer E.J.L.M. Biemans, lid toezichthoudend bestuur
De heer A. Grandia, lid toezichthoudend bestuur, voorzitter
De heer P.J.M. Meijer, lid toezichthoudend bestuur
Mevrouw E.J. van der Woude, lid toezichthoudend bestuur
Mevrouw drs. M. Oostdijk, lid toezichthoudend bestuur

De heer M.C. den Haan, rector en dagelijks bestuurder
De heer M.L. van Riet, conrector en dagelijks bestuurder
De heer R.L. Vlak, conrector en dagelijks bestuurder

Statuten SCVOZW

AFSCHRIFT akte stw Stichting CVO Zwijndrechtse Waard.pdf

DEF Bestuursreglement Stichting CVO Zwijndrechtse Waard versie 19 april 2011.pdf